napisz

Panele fotowoltaiczne

TONGWEI

Marka TW Solar należy do firmy Tongwei, która istnieje na rynku od 1984 roku. Tongwei to jeden z największych na świecie producentów najnowszej technologii energii słonecznej. Firma utworzyła grupę obejmującą cały łańcuch produkcyjny od produkcji polikrzemu po produkcję ogniw i modułów. Oznacza to, że firma ma pełny wpływ na stosowaną technologię i jakość produktów. 

Tongwei stała się także jednym z wiodących na świecie producentów ogniw słonecznych. W firmie stale prowadzone prace badawczo-rozwojowe, które prowadzą do wprowadzenia do produkcji innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Skontaktuj sie z nami

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej

    SunSol świadczy kompleksowe usługi i obsługę z zakresu projektowania, montażu i serwisu nowoczesnych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii. Nadzorujemy cały proces powstawania instalacji od wystąpienia z wnioskiem przyłączeniowym po montaż systemu solarnego i jego serwisowanie. Działamy na terenie Polski, ale zrealizowaliśmy też projekty w różnych krajach Europy oraz w takich egzotycznych lokalizacjach jak Malediwy czy Antarktyda. Jesteśmy dumni z otrzymanego tytułu Instalatora Roku 2019.