napisz

Radosław Wasieńko

Potwierdzam, że w grudniu 2018 r. firma SunSol sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, zaprojektowała i wykonała kompletną instalację fotowoltaiczną o mocy 49,68 kWp na dachu budynku firmy Terma.

Na firmę SunSol zdecydowaliśmy się z kilku powodów: pierwszym był bardzo wysoki poziom wiedzy technicznej, który pozwolił zaprojektować optymalną instalację, dopasowaną do naszych potrzeb. Drugim powodem była jakość współpracy, która przebiegała sprawnie, rzeczowo i na zasadach partnerskich. Wszystkie decyzje były z nami konsultowane i omawiane, aby ostateczny projekt spełniał nie tylko nasze oczekiwania ale i możliwości. Na naszą decyzję miały wpływ także bardzo pozytywne opinii poprzednich klientów oraz ich referencje.

Jesteśmy bardzo zadowolenie z wykonanej instalacji, wszystkie nasze założenia zostały spełnione a sam proces montażu przebiegł terminowo i bezproblemowo. Zdecydowaliśmy się na system fotowoltaiczny oparty o moduły SunPower, oferujące największy możliwy uzysk energii z dostępnej powierzchni, długą żywotność oraz 25-letnią gwarancję na wady produktowe i uzysk. Instalacja została dodatkowo powiększona o 30 kWh system akumulatorowy, składający się z 3 baterii BMZ.

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę SunSol jako profesjonalnego i rzetelnego partnera wszystkim firmom i osobom prywatnym, którzy chcą zainwestować w fotowoltaikę.

Skontaktuj sie z nami

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej