napisz

Paweł Smarkusz

Polecam firmę Sun Sol z Gdańska jest to rzetelny partner we współpracy, wszystko OK…..nie no.., STOP wróć !!!

Jestem Im winien coś więcej niż standardowa opinia rodem z platformy sprzedażowej 😉

Temat pozyskiwania energii elektrycznej ze Słońca chodzi naturalnie wokół mnie, za mną, już gdzieś od 2000 roku. Jednak zarówno ówczesna 10% sprawności paneli oraz wysoka cena systemu w tamtych latach nie zachęcała do wejścia w (co prawda filozoficznie słuszny lecz kosztowny) temat instalacji fotowoltaicznej na własnym dachu. Na szczęście rosnąca świadomość społeczna oraz przyjęcie kilku kluczowych aktów legislacyjnych, a także obecność na rynku właśnie firm takich jak Sun Sol z Gdańska, w końcu realnie zmieniają na plus naszą energetyczną rzeczywistość.

W październiku 2019 zupełnym przypadkiem przechodziłem obok stoiska firmy Sun Sol na targach mieszkaniowych w Gdańsku i mimo że pierwotnie szukałem czegoś zupełnie innego to znalazłem tam właśnie to czego potrzebowałem – godnego partnera do dostarczenia i montażu mojej pierwszej instalacji PV. Jako profesjonalny inżynier momentalnie rzuciłem się w wir dyskusji z reprezentantem firmy Sun Sol, Panem Rafałem Rabczewskim, który muszę przyznać dzielnie znosił i odpowiadał rzeczowo na moje pytania, a w dalszym etapie wymiany korespondencji przeżył „atak” 50+ e-maili (gdzie średnia krajowa to 3) oraz kilku „wycięczających” rozmów telefonicznych. Ostatecznie wygrał i podpisaliśmy umowę na 10-kę.

Myślę że gdyby nie cierpliwość, fachowość oraz szczera i ciepła osobowość Pana Rafała Rabczewskiego, to prawdopodobnie nie pisałbym teraz tej opinii. Człowiek który jest na pierwszej linii fotowoltaicznego frontu i którego absolutnie polecam wszystkim! Dotacja „Mój Prąd” to zdecydowanie nie jedyny dostateczny powód;-) Dziękuję Panie Rafale..

Ale to nie wszystko, słowa podziękowania kieruję do inżynierów, którzy szybko wykonali i zoptymalizowali projekt oraz Prezesa firmy Sun Sol Pana Michała Kitkowskiego, który znalazł czas na spotkanie w siedzibie swojej dynamicznej firmy.

Montaż…dokładnie we wcześniej umówionym dniu i na czas, pogoda idealna w pakiecie instalacyjnym. Panowie monterzy szybko i bezpiecznie uporali się z instalacją konstrukcji i 30 paneli pomimo coraz krótszych dni i dachu, który staje się śliski jeszcze przed zmrokiem. Profesjonalnie i cierpliwie adresowali wszelkie moje prośby i uwagi. Wielkie dzięki! Miałem również szczególną przyjemność i szczęście goszczenia podczas instalacji Dyrektora Technicznego firmy Sun Sol, Pana Artura Body. Jest to absolutnie nietuzinkowy człowiek o wielu talentach, fenomenalny w kontakcie i profesjonalny w tym co robi i jak robi. Tu nie ma żartów tylko merytoryka 😉 ale z humorem…Klasa!

 

Podsumowując, rekomenduję firmę Sun Sol i ludzi którzy ją tworzą, dostarczają sprzęt oraz usługę absolutnie najwyższej klasy. Wsparcie przed, jak i posprzedażowe usatysfakcjonuje raczej nawet najbardziej wymagających klientów.

Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów Wam oraz Waszym klientom . Niezdecydowanych zachęcam do podjęcia decyzji zainwestowania w fotowoltaikę!

Skontaktuj sie z nami

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej