napisz

Marek Kłosiewicz

Do fotowoltaiki przymierzałem się od dłuższego czasu. Ponieważ sprawy zawodowe rzuciły mnie na drugi koniec świata temat został odłożony na „później”. Na później tzn. do momentu, kiedy mój znajomy pochwalił się własną elektrownią na dachu :). Szybko nawiązałem kontakt z godnym polecenia pracownikiem firmy SunSol p. Rafałem Rabczewskim.

Człowiek ze wszech miar zorientowany. Fachowiec pierwszej klasy, obeznany w temacie jak nikt inny! Prawdziwy rekin biznesu – internet grzał się do czerwoności w trakcie negocjacji. Po kilku dniach podpisaliśmy niezbędne dokumenty oraz wyznaczyliśmy termin instalacji. Dwóch fachowców w osobie p. Bogusia oraz jego kompana dokonało montażu w umówionym terminie! Byliśmy cały czas na WhatsApp i przy pomocy kamery ustaliliśmy najdrobniejsze szczegóły.

Moja instalacja 5 kWp zaczyna produkować prąd za dwa tygodnie po założeniu licznik dwukierunkowego przez zakład energetyczny.

Wszelkie papiery – pozwolenia, dotacje były wykonane przez firmę SunSol. Nie sądziłem, że pójdzie tak sprawnie, zwłaszcza, że wszystkie ustalenia były prowadzone z pozycji 14 tysięcy kilometrów.

Szczerze polecam firmę oraz pracowników uczestniczących w całym procesie przygotowania i montażu fotowoltaiki.

Skontaktuj sie z nami

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej