napisz

Maciej Przewoźniak

Współpracę z firmą SunSol Sp. z o.o. w Gdańsku nawiązałem w lipcu 2020 r. Już na etapie zbierania ofert montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu mojego domu zorientowałem się, na tle ofert innych firm, że jest to wiarygodny i doświadczony wykonawca. Wybór tej firmy okazał się trafny. W końcu lipca podpisałem umowę, a w połowie sierpnia instalacja o mocy 7 kWp (20 paneli 350 W) została zainstalowana, zgodnie z uzgodnionym przeze mnie projektem. Monterzy spełnili także wszelkie moje życzenia odnośnie montażu inwertera i ułożenia kabli. Pozostawili po sobie idealny porządek i ogólnie, pozytywne wrażenie.

Firma SunSol załatwiła w moim imieniu formalności związane z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej (nastąpiło to po dwóch tygodniach od montażu), a także złożyła w moim imieniu dokumenty o dofinansowanie w ramach programu „Mój Prąd„, dzięki czemu mój udział w całym przedsięwzięciu był ograniczony do minimum.

Instalacja funkcjonuje bez zarzutu, jest niezawodna i wydajna. SunSol Sp. z o.o. to solidny wykonawca instalacji fotowoltaicznych, którego wyróżniają: terminowość realizacji, konkurencyjne ceny i zawodowy profesjonalizm, zarówno osób kontaktujących się z klientem (w moim przypadku to p. Szymon Chrzanowski) jak i instalatorów.

Jako osoba od 30 lat prowadząca działalność gospodarczą w dziedzinie ochrony środowiska, znająca realia rynku usług OZE w Polsce, polecam firmę SunSol Sp. z o.o. w Gdańsku jako rzetelnego wykonawcę instalacji fotowoltaicznych.

Skontaktuj sie z nami

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej