napisz

Krystian Pater

Szanowni Państwo

Chciałbym serdecznie podziękować za realizację projektu. Na każdym etapie oferty wstępnej, projektowania , realizacji i przygotowania dokumentacji odbiorowej byłem zaskoczony profesjonalizmem oraz terminowością . Współpraca z back-office jak i ekipą montażową była ponad moje oczekiwania. Ustalone terminy były skrupulatnie dotrzymane. Prace montażowe rozpoczęły się punktualnie. Ekipa montażowa miała wszystkie niezbędne narzędzia czy rusztowania. Prace przeprowadzone były zgodnie z zasadami BHP – asekuracja pracowników pracujących na rusztowaniach i dachu. Ekipa zawsze uśmiechnięta , wesoła – z bardzo dobrą energią . Po pracy wszystkie śmieci i opakowania, które powstały podczas montażu zostały zabrane przez firmę montażową. 

Dokumenty do rejestracji w firmie energetycznej zostały przygotowane perfekcyjnie – bez żadnych zwrotów – pełny profesjonalizm.

Mogę firmę SunSol polecać każdemu – to świetny wybór od projektu do pełnej realizacji. Współpracowaliśmy w ramach projektu w Płocku, Pniewskiego 28..  

Jeszcze raz dziękuję i życzę dużo ciekawych wyzwań! 

Skontaktuj sie z nami

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej