napisz

Andrzej Fiodorow

Rekomenduję firmę SunSol jako solidnego i godnego polecenia wykonawcy instalacji fotowoltaicznych.

Instalację o mocy 7,7kWp zainstalowałem w listopadzie 2018 roku. Inwestycję poprzedził „casting” wykonawcy, który polegał na ogłoszeniu się na platformach internetowych, zebraniu ofert na podstawie wstępnie zdefiniowanych potrzeb i kontynuowaniu rozmów z grupą wybranych podmiotów.

Od samego początku firma SunSol wzbudziła moje zaufanie proaktywnością, szybkim kontaktem i wyczerpującymi odpowiedziami na moje wątpliwości dotyczące mocy instalacji, położenia paneli, oprzyrządowania, etc. W odróżnieniu od innych potencjalnych wykonawców nie robiła wrażenia zainteresowanej wyłącznie pieniędzmi inwestora, ale głównie jego potrzebami.

Po zdecydowaniu się na usługi firmy SunSol znalazła ona najbliższy dogodny termin i przeprowadziła montaż w ciągu dwóch dni!

Co do całości współpracy, to oceniam ją na 6 w skali 5-cio punktowej. Zarówno część zakupową, jak i instalatorską (energiczna ekipa z solidnymi umiejętnościami i wiedzą popartą poczuciem humoru, pracownicy techniczni dający wsparcie w trakcie rejestracji inwertera celem monitorowania internetowego wyprodukowanej energii).

Co nie powinno pozostać nie wspomniane- po instalacji napotkałem na problem nie związany z pracą inwertera Fronius), który to firma instalatorska aktywnie pomagała mi rozwiązać.

pozdrawiam serdecznie

Skontaktuj sie z nami

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej