napisz

A. Mikołajczyk

Na jesieni 2019 r. po długotrwałych rozważaniach odnośnie zainstalowania instalacji fotowoltaicznej i wyboru firmy ostatecznie doszło do montażu.

Wszystko działa sprawnie i bez zarzutu. Przebieg procesu przygotowawczego, wszelkie pytania i wątpliwości wyjaśniane były w sposób rzeczowy i merytoryczny, czasami z dużą dozą cierpliwości. Pracownicy firmy są gotowi spędzić każdą ilość czasu na dyskusji o inwestycji. Sam montaż przebiegł bardzo sprawnie i terminowo. Ekipa montażowa – super. Dekarz wykonujący mój dach po paru minutach rozmowy z nimi i popatrzeniu co i jak powiedział, że chłopaki znają się na rzeczy i doskonale wiedzą co robią. Moje obawy co do ewentualnych uszkodzeń w poszyciu dachu skwitował stwierdzeniem „Bym się nie martwił, bo oni na 100% zrobią to dobrze”.

Oprócz solidności w wykonaniu i przygotowaniu do wykonania instalacji, jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy. Jest to tzw. obsługa powykonawcza. I tu również same pozytywy. Problemy z Energą przy rozliczeniu pierwszej faktury po zmianie licznika na dwukierunkowy – wysłuchanie w czym tkwi problem i właściwe porady co trzeba zrobić i w którym pójść kierunku, by sprawę załatwić.

Podsumowując – same plusy i superlatywy. Minusów nie zauważyłem i oby tak pozostało do końca żywotności instalacji.

Skontaktuj sie z nami

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej