Formularz kontaktowy
Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej.
Inwestycja w przemysłowe instalacje fotowoltaiczne bardzo często jest bardziej opłacalna niż w te domowe. Dlaczego?
Instalacje fotowoltaiczne dla firm są często większe i bardziej skomplikowane niż te domowe, co może być problemem w przypadku serwisu czy obsługi. Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, aby systemy projektowane przez SunSol były w jak największym stopniu bezobsługowe i bezawaryjne. Pomaga w tym m. in. optymalizacja SolarEdge, która pozwala na zdalne monitorowanie każdego panelu z osobna i maksymalizację produkcji. Zastosowane w optymalizatorach systemy bezpieczeństwa sprawiają, że w przypadku awarii instalacja samoczynnie obniża napięcie na modułach, minimalizując tym samym niebezpieczeństwo porażenia prądem elektrycznym.
Fotowoltaika dla firm wymaga również zastosowania komponentów o potwierdzonej, wysokiej jakości, produkowanych przez wiarygodne i stabilne finansowo firmy. Dzięki temu właściciel instalacji ma większą pewność, że jego długoletnia gwarancja na komponenty będzie wciąż obowiązywała za 15, 20 czy nawet 25 lat!
W naszych systemach fotowoltaicznych stosujemy jedynie sprawdzone rozwiązania i technologie. Zależy nam na maksymalnym komforcie i poczuciu bezpieczeństwa naszych inwestorów – dlatego nie ryzykujemy stosowania niesprawdzonych lub wątpliwych jakościowo produktów. Instalacje projektujemy na minimum 25 lat i dokładamy wszelkich starań, aby w tym okresie funkcjonowały wydajnie, bezpiecznie i bezobsługowo.
Założona w 2006 roku firma SolarEdge opracowała systemy fotowoltaiczne wyróżniające się zoptymalizowaną metodą zbierania energii i zarządzania nią. Rozwiązania oferowane przez firmę SolarEdge maksymalizują ilość wytwarzanej energii przy jednoczesnym obniżeniu kosztów jej wytworzenia.
Korzyści z optymalizacji
Zasada działania
W instalacji SolarEdge każdy moduł PV jest podłączony do inteligentnego układu elektronicznego zwanego optymalizatorem mocy. Optymalizatory mocy maksymalizują produkcję energiisłonecznej z każdego modułu oddzielnie, tym samym zmniejszając straty mocy. Jeśli pojedynczy moduł nie działa prawidłowo, nie wpływa to na wydajność żadnego z pozostałych modułów w łańcuchu. Każdy system firmy SolarEdge korzysta dodatkowo z zaawansowanego układu monitorującego, który śledzi i raportuje wydajność każdego modułu.
Decydując się na instalację fotowoltaiczną od firmy SunSol, wybierasz pracę z profesjonalistami. Mamy doświadczenie zarówno w instalacjach domowych, jak i komercyjnych. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów światowych liderów w branży. Jesteśmy także licencjonowanymi instalatorami takich marek jak: SunPower, REC, Q.Cells, SolarEdge, Fronius czy SMA. Nasze wysokie kwalifikacje potwierdza szereg certyfikatów i nagród, między innymi:
Jak wygląda instalacja fotowoltaiczna? Zobacz nasze realizacje dla klientów z Polski i zagranicy oraz poznaj ich opinię na nasz temat. Przygotowana przez naszych specjalistów fotowoltaika dla firm z powodzeniem działa w wielu rejonach świata, na przykład na Malediwach, Antarktyce czy w Grecji. Postaw na specjalistów oferujących fotowoltaikę dla Twojej firmy – dzięki nam wzrost cen prądu nie będzie miał wpływu na koszty w Twojej firmie. Zadbaj z nami o interes swojego przedsiębiorstwa i całej planety!
Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej.