Wybierz województwo

Osoby fizyczne mieszkające w województwie zachodniopomorskim mogą ubiegać się o dofinansowanie do fotowoltaiki w postaci korzystnej pożyczki udzielanej na okres od 5 do 15 lat. Również dla przedsiębiorców przewidziana została dotacja na instalacje fotowoltaiczne jako wsparcie w pokryciu części kosztów, jakie pociąga za sobą inwestycja w panele fotowoltaiczne w województwie zachodniopomorskim. Dlaczego fotowoltaika SunPower to wydatek wart uwagi? Ponieważ przynosi szereg korzyści - ogniwa słoneczne, jako odnawialne źródło energii, są ekologiczne i zapewniają niższe koszty utrzymania domu czy firmy. Skorzystaj z naszego wsparcia i żyj w zgodzie z naturą już dziś! Nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się m.in. w Szczecinie.

zachodniopomorskie2 image
Dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne w województwie zachodniopomorskim:

OD 1 STYCZNIA ULGA PODATKOWA ZA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ I POMPY CIEPŁA

Dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla osób fizycznych:
Dotacja udzielana w formie pożyczki w wysokości ustalonej części kosztów kwalifikowanych przy 2% oprocentowaniu dofinansowania. Pożyczka udzielana jest na okres od 5 do 15 lat i zakłada możliwość umorzenia do 30% przyznanej kwoty.

Dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorstw:
Przedsiębiorcy mają możliwość skorzystać z dotacji w postaci niskooprocentowanej pożyczki na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Założenia obejmują wsparcie w wysokości części kosztów kwalifikowanych realizacji inwestycji przy 2% stopie oprocentowania dofinansowania i nawet 15 latach okresu spłaty zobowiązania (do 1 roku karencji).

Dofinansowanie na zakup pojazdów elektrycznych:
Nabór rozpocznie się w połowie października i dotyczy osób fizycznych. Mieszkańcy regionu mogą pozyskać do 150 tysięcy złotych w formie pożyczek z umorzeniem. Umorzenie w przypadku zakupu nowego auta wyniesie 10%. Jeżeli kupno nowego auta wiąże się z kasacją starego samochodu, wysokość umożenia wyniesie wówczas 20%

Program Priorytetowy „Czyste Powietrze” dofinansowujący montaż paneli fotowoltaicznych i wymianę starych kotłów m.in. na pompy ciepła.

Nisko oprocentowany kredyt na preferencyjnych warunkach z banku BGŻ.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się jak skorzystać z dofinansowań Twojej instalacji fotowoltaicznej!

Formularz kontaktowy

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej.