Wybierz województwo

Dofinansowanie do fotowoltaiki w województwie wielkopolskim obejmuje jedynie wsparcie dla firm. Dotacja na instalacje fotowoltaiczne przybiera postać pożyczki oprocentowanej 2,8% w skali roku z możliwością umorzenia spłaty nawet do wysokości 10% uzyskanej kwoty. Dlaczego warto wyposażyć firmę z województwa wielkopolskiego w panele fotowoltaiczne marki SunPower? Ponieważ fotowoltaika to inwestycja opłacalna choćby ze względu na zauważalnie niższe koszty energii elektrycznej i wydajne ciepło. Jeśli oszczędność i ekologia są Ci bliskie, to postaw na realne wsparcie w kwestii dofinansowania instalacji słonecznych z ekspertami firmy SunSol. Nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się m.in. w Poznaniu.
wielkopolskie2 image
Dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne w województwie wielkopolskim:

OD 1 STYCZNIA ULGA PODATKOWA ZA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ I POMPY CIEPŁA

Program Priorytetowy „Czyste Powietrze” dofinansowujący montaż paneli fotowoltaicznych i wymianę starych kotłów m.in. na pompy ciepła.

Dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorstw:
Program dotacji do instalacji fotowoltaicznych w firmach z województwa wielkopolskiego zakłada udzielenie pożyczki oprocentowanej 2,8% w skali roku z możliwością umorzenia do 15% uzyskanej kwoty.

Nisko oprocentowany kredyt na preferencyjnych warunkach z banku BGŻ.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się jak skorzystać z dofinansowań Twojej instalacji fotowoltaicznej!

Formularz kontaktowy

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej.