Masz dom w województwie śląskim i na jego dachu chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Zrób to z firmą SunSol, która zapewnia swoim klientom kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia projektu, montażu i serwisu ogniw słonecznych. Wieloletnie doświadczenie wykorzystuje także w procesie ubiegania się o dofinansowanie do fotowoltaiki dla swoich klientów. Dlaczego dotacja na instalacje fotowoltaiczne jest opłacalna? Ponieważ pozwala obniżyć koszty zakupu urządzeń i przyłączenia ich do sieci, a przy okazji zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Wysokiej jakości fotowoltaika marki SunPower dla mieszkańców województwa śląskiego to gwarancja bezawaryjnej pracy przez wiele lat. Nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się m.in. w Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gliwicach, ZabrzuMysłowicachJastrzębiu-Zdroju, Rudzie ŚląskiejBytomiu, Jaworznie, ChorzowieDąbrowie Górniczej, Tychach, Rybniku.

Wybierz województwo

slaskie2 image
Dofinansowania w województwie śląskim

AgroEnergia 2021

Dofinansowanie do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej. Do 15 000 zł dla instalacji w przedziale 10-30 kWp oraz do 25 000 zł dla instalacji 30-50 kWp.
Dowiedz się więcej!

Ogólnopolski program "Mój Prąd"

Do 3 000 zł na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej.
Skontaktuj się z nami!

50 kW na start

Dofinansowanie dla przedsiębiorstw - dotacja w wysokości maks.10 proc. kosztów kwalifikowanych oraz preferencyjne pożyczki. Nabór wniosków trwa do końca roku.
Skontaktuj się z nami!

Nisko oprocentowany kredyt

Kredyt na preferencyjnych warunkach z banku BNP Paribas lub Alior Bank.
Skontaktuj się z nami!

Energia Plus

Dotacje lub pożyczki dla przedsiębiorstw inwestujących w systemy fotowoltaiczne. Nawet do 85% kosztów kwalifikowanych.
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej.

Dziękujemy. Niedługo się skontaktujemy!