Fotowoltaika Opolskie - dofinansowanie na panele i instalacje fotowoltaiczne

Chcesz obniżyć koszty montażu fotowoltaiki w województwie opolskim? Jeśli tak, to dotacja na instalacje fotowoltaiczne jest właśnie dla Ciebie. Wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie. Pomożemy Tobie załatwić wszelkie formalności związane z dofinansowaniem do fotowoltaiki na obszarze województwa opolskiego. Dzięki nam uzyskanie dodatkowych środków na ogniwa i panele fotowoltaiczne będzie łatwe jak nigdy dotąd. Skorzystaj z naszej pomocy i ciesz się swoją własną instalacją słoneczną oraz niższymi rachunkami za energię elektryczną w domu oraz firmie! Nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się m.in. w Opolu, Nysie, Kluczborku, Prudniku, Strzelcach Opolskich, Brzegu i Krapkowicach.

Wybierz województwo

opolskie2 image
Dofinansowania w województwie opolskim

Ogólnopolski program "Mój Prąd"

Do 3 000 zł na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej.
Skontaktuj się z nami!

Nisko oprocentowany kredyt

Kredyt na preferencyjnych warunkach z banku BNP Paribas lub Alior Bank.Kredyt na preferencyjnych warunkach z banku BNP Paribas lub Alior Bank.
Skontaktuj się z nami!

Energia Plus

Dotacje lub pożyczki dla przedsiębiorstw inwestujących w systemy fotowoltaiczne. Nawet do 85% kosztów kwalifikowanych.
Skontaktuj się z nami!

AgroEnergia 2021

Dofinansowanie do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej. Do 15 000 zł dla instalacji w przedziale 10-30 kWp oraz do 25 000 zł dla instalacji 30-50 kWp.
Dowiedz się więcej!

Formularz kontaktowy

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej.

Dziękujemy. Niedługo się skontaktujemy!