Wybierz województwo

Dofinansowanie do fotowoltaiki na obszarze województwa małopolskiego to doskonały sposób na to, aby inwestycja w odnawialne źródła energii opłacała się jeszcze bardziej. Wszystkim firmom, instytucjom, a także klientom indywidualnym z Małopolski zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie uzyskania dotacji na instalacje fotowoltaiczne - od sporządzenia stosownej dokumentacji, po końcowe rozliczenie dofinansowania na ogniwa i panele słoneczne. Pomożemy Tobie w załatwieniu wszystkich formalności. Dzięki specjalistom SunSol fotowoltaika jest na wyciągnięcie ręki! Nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się m.in. w Krakowie.malopolskie2 image
Dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne w województwie małopolskim:

OD 1 STYCZNIA ULGA PODATKOWA ZA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ I POMPY CIEPŁA

Dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla osób fizycznych:


Dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorstw:
Wsparcie w formie pożyczki na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych o minimalnej mocy 10 kW z możliwością umorzenia do 15% pożyczonego kapitału. Finansowanie dotyczy zakupu materiałów i urządzeń oraz prac montażowych związanych z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowania dla osób fizycznych na pompę ciepła:
Dofinansowanie w formie preferencyjnego kredytu z dopłatą na zakup oraz montaż pompy ciepła o mocy do 40kW na terenie województwa małopolskiego. Finansowanie będzie oferowane w placówkach Banku Ochrony Środowiska.

Program Priorytetowy „Czyste Powietrze” dofinansowujący montaż paneli fotowoltaicznych i wymianę starych kotłów m.in. na pompy ciepła.

Nisko oprocentowany kredyt na preferencyjnych warunkach z banku BGŻ.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się jak skorzystać z dofinansowań Twojej instalacji fotowoltaicznej!

Formularz kontaktowy

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej.