napisz

Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie z programu Mój Prąd 5.0

Dotacja na nasze produkty nawet do 45 400 zł!

Podejmij działania już teraz, wnioski można składać do 22 grudnia br, więc zostało niewiele czasu.

 

Wypełnij formularz i zamów montaż instalacji fotowoltaicznej i innych produktów, aby zyskać dotację.

Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania Mój Prąd w ramach trwającej edycji 5.0?

Mój Prąd to jeden z najpopularniejszych programów bezzwrotnych dotacji do OZE w Polsce. W trwającej edycji lista inwestycji, na które możesz uzyskać dotację została poszerzona m.in. o pomocy ciepła, magazyny energii i systemy zarządzania HEMS.

Nabór wniosków trwa do 22.12.2023 r. lub do wyczerpania alokacji środków. Program przewidziany był na lata 2019-2023 może to być więc ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania do OZE dla gospodarstw domowych na tak korzystnych warunkach

Dotację mogą otrzymać także osoby, które posiadają już instalację pv i rozliczali się w systemie net-metering, jeśli zdecydują się przejść na net-billing. Dotacja przysługuje na koszty poniesione od 1 lutego 2020.

Dotację mogą otrzymać też osoby, które już posiadają własną instalację pv i korzystały z programu Mój Prąd we wcześniejszych odsłonach. Warunkiem jest zamówienie dodatkowych komponentów, jak magazyn energii czy pompa ciepła

Dla kogo jest ta dotacja?

– Dotacja przeznaczona jest dla osób fizycznych, które wytwarzają energię elektryczną na potrzeby własne
– Dotacja przyznawana jest dla mocy instalacji między 2-10 kW
– Mikroinstalacja fotowoltaiczna powinna być podłączona  do systemu rozliczeń net-billing

– Dotację mogą otrzymać osoby, które nie skorzystały z dofinansowania oraz osoby, które już dostały dotację, ale zamierzają zgłosić do dofinansowania dodatkowe urządzenia. Warunkiem jest przejście z systemu net-metering na net-billing

– Program jest dostępny dla wszystkich gospodarstw domowych bez względu na poziom dochodów 

Na co możesz zyskać dofinansowanie?

Dofinansowanie przyznane na instalację PV i urządzenia nie może przekroczyć 50 proc. kosztów kwalifikowanych inwestycji.

Na jaką kwotę wsparcia możesz liczyć decydując się na współpracę z logo sunsol 3000 x1000 (1)

Dofinansowanie z programu Mój Prąd 5.0

Instalacja fotowoltaiczna sama do 6000 zł; plus urządzenia do 7000 zł
Pompy ciepła klasa A ++ do 19 400 zł
Magazyny energii dotacja do 16 000 zł
Systemy zarządzania HEMS do 3000 zł

Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie

Procedura ubiegania się o dofinansowanie z programu Mój Prąd wymaga od wnioskodawców precyzyjności. Źle wypełniony wniosek nie podlega edycji.

Jeśli nie masz czasu zajmować się formalnościami, a na myśl o niezbędnej papierologii wnioskach online i wymaganych terminach czujesz się przytłoczony – nasz zespół Ci pomoże.

Stworzymy ofertę na miarę Twoich oczekiwań,  poprowadzimy dokumentacji, po otrzymaniu pełnomocnictwa przygotujemy i złożymy niezbędny wniosek oraz dopilnujemy wymaganych terminów.

Na produkty oferowane przez SunSol możesz zyskać nawet 45 400 zł!

Wypełnij formularz i zamów montaż instalacji i innych urządzeń, aby uzyskać dotację

Opinie klientów

W SunSol zależy nam, abyś zyskał pełną niezależność energetyczną i korzystał z własnego prądu kiedy chcesz i jak chcesz! Ty przejmujesz kontrolę nad tym, ile wydasz na rachunki i jak spożytkujesz nadwyżki, aby zyskać najwięcej. A przy tym produkujesz czystą energię i dbasz o środowisko. Dołącz do grona naszych klientów, którzy już to robią.

Michał Hadryś
Michał Hadryś
2023-07-06
SunSol - dla wymagających. Jestem bardzo trudnym klientem. Wybierając w styczniu/lutym 2021 roku wykonawcę instalacji PV porównałem oferty kilkudziesięciu wykonawców. Według niektórych - zwariowałem, ale cóż miałem wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych i chciałem wydać je....mądrze. Wiedziałem konkretnie jaką usługę chcę kupić. Co jest dla mnie ważne. Okresy różnych gwarancji, czasy rozpatrzenia reklamacji, czas montażu, wzór umowy i mnóstwo innych cech oferty. Nawet wysokość kapitału zakładowego i okres obecności na rynku instalacji fotowoltaicznych. Wymagania miałem bardzo wygórowane. Zadawałem niezliczoną ilość pytań. Nawet o to kto jest producentem przewodów solarnych. Koniec końców wszystkie te wymagania spełniły tylko dwie firmy na polskim rynku. Dopiero wtedy zaczęliśmy rozmawiać o cenach. Finalnie na wykonawcę wybrałem firmę SunSol sp z o. o.. Poza spełnieniem wszystkich moich warunków bardzo istotną cechą tego wykonawcy był profesjonalizm obsługi przedsprzedażowej. Doradca Energetyczny - Pan Radosław Błoński wykazał się ogromną wiedzą, cierpliwością i doświadczeniem. To była czysta przyjemność rozmawiać z takim reprezentantem wykonawcy. Wiem co mówię, bo rozmawiałem z wieloma. Co do samego montażu zapewne niewielu uwierzy, ale pierwszą transzę wynagrodzenia przelałem w piątek, a montaż rozpoczął się zaraz po weekendzie - w poniedziałek. We wtorek wieczorem cała instalacja była gotowa. Wszystko działo się z "prędkością światła słonecznego" czyli zgodnie z naszymi ustaleniami. Doświadczeni i kulturalni instalatorzy wykonali swoją pracę ekspresowo. Co istotne także obsługa posprzedażowa była na najwyższym poziomie, co nie jest w Polsce standardem. Szybki kontakt, konkretne odpowiedzi, sympatyczny personel - to kolejna cecha firmy SunSol. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego wykonawcę każdemu, dla kogo najniższa cena nie jest jedynym argumentem branym pod uwagę przy porównywaniu ofert.
Smart Stay
Smart Stay
2023-06-20
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi zaprojektowania oraz montażu instalacji fotowoltaicznej, którą wykonała firma SunSol. Dzięki p. R. Rabczewskiemu udało się dotrzymać terminów wymaganych przez dotację. Panele zamontowane fachowo, z zachowaniem odpowiednich odstępów od krawędzi dachu i kalenicy. Firma SunSol poszła też na rękę w kwestii wyjaśnienia i korekty nieprawidłowo wykonanych przelewów. Polecamy.
Jarosław Karwowski
Jarosław Karwowski
2023-06-12
Sposród wielu ofert na instalację fotowoltaiczną wybrałem ofertę Sun Sol. Firmę polecił mi znajomy, który korzysta już ponad dwa lata z instalacji wykonanej przez tę firmę. Konsultant firmy, Pan Rafał Rabczewski okazał się bardzo otwarty na moje oczekiwania. Przygotował kilka wariantów projektu przyszłej instalacji i z pełnym profesjonalizmem wyjaśnił różnice i zalety każdego z przedstawionych wariantów, pomagając dopasować instalację do moich potrzeb i oczekiwań. Realizacja projektu odbyła się w bardzo krótkim czasie. Również terminowo i profesjonalnie pod kierunkiem Pana Romana Wrzesińskiego. Instalatorzy pozostawili po sobie idealny porządek. Nie musiałem się martwić złożeniem wniosku do Energa, wszystko załatwił Pan Rafał i firma Sun Sol. Firmę Sun Sol mogę polecić każdemu, kto chciałby mieć solidnie i profesjonalnie wykonaną instalacje.
Tom Tom
Tom Tom
2023-06-09
Wszystko w porządku i zgodnie z ustaleniami. Można liczyć na duże wsparcie i doradztwo Pana Rabczewskiego. Polecam 👍
Jerzy Cieślak
Jerzy Cieślak
2023-06-07
Przygoda z fotowolaiką firmy SunSol rozpoczęła się dokładnie 2 lata temu,ale wtedy choć przygotowania do instalacji były dopięte na ostatni guzik z powodów zdrowotnych zostały przerwane. Mając propozycje innych firm mimo wszystko ponownie zwróciłem się do SunSol i Pana Rabczewskiego R. który w sposób bardzo profesjonalny , miły doradził, rozwiał wszelkie wątpliwości, szybko przygotował umowę a także zorganizowal grupę montażową ( bardzo kulturalna)pod wodzą Pana Mateusza która terminowo i bezpiecznie zamontowała panele na dachu. Bez wachania polecam firmę i w/w Doradcę i Pracownikow jako godnych zaufania
Piotr Pisz
Piotr Pisz
2023-06-06
W pierwszej kolejności chciałbym bardzo podziękować Panu R.Rabczewskiemu za fachowe doradztwo oraz przekazanie obszernej wiedzy w zakresie instalacji PV. Nie musiałem martwić się o jakąkolwiek papierkową sprawę, wszystko załatwił Pan Rafał. Sam montaż przebiegł bezproblemowo i sprawnie. Na firmę SunSol trafiłem z polecenia znajomego i tak samo teraz ja mogę polecić ją każdemu kto chciałby mieć solidnie i profesjonalnie wykonaną instalację.
Przemysław Głażewski
Przemysław Głażewski
2023-06-06
Polecam firmę- pełen profesjonalizm przy przedstawianiu projektu, bardzo dobry kontrakt oraz fachowa ekipa monterów. Jestem w pełni zadowolony z instalacji PV od SunSol.
Maciej K.
Maciej K.
2023-06-02
Projekt, wykonanie i wsparcie dla domowej instalacji PV na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony, polecono mi dobrej jakości elementy. Sam montaż przebiegł bezproblemowo, ekipa montażowa super. Fachowa pomoc po uruchomieniu. Brawo.
Marcin B
Marcin B
2023-05-16
Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze w całym procesie - od doradztwa, przez montaż jak i serwisowanie instalacji fotowoltaicznej. Moją osobą kontaktową jest bardzo kompetentny i uprzejmy Pan Artur. Firma godna polecenia, co z przyjemnością czynię.
MAREK ZATORSKI
MAREK ZATORSKI
2023-04-16
Firme SUN SOL wybrałem z polecenia kolegi. Pan Rabczewski R przedstawił kilka wariantów jakościowych i cenowych Profesjonalizm i fachowość przekonała mnie do montażu Ekipa zamontowała panele szybko i i fachowo Pan Rafał dopilnował wszystkich spraw ,,papierkowych" Firma godna polecenia