SunSol oficjalnym LG PRO Partnerem

SunSol oficjalnym LG PRO Partnerem

 Z całą pewnością większości z czytelników nie trzeba przedstawiać marki LG. Firma istniejąca od ponad 70 lat na rynku, wciąż jest jedną z tych, która wyznacza standardy jakości spełniające wymagania najbardziej wymagających Inwestorów. Co ważne, od kilkunastu lat zespół LG Solar pracuje m.in. nad produkcją modułów fotowoltaicznych, które zdecydowanie można zaliczyć do tych z wysokiej półki. Jakość produktów solarnych od LG podąża w parze z dbałością o to, aby ich produkty były instalowane przez zaufanych, rzetelnych i doświadczonych instalatorów. Aby spełnić to założenie, LG utworzyło program LG PRO, który zrzesza najlepszych instalatorów i promuje ich wysokiej jakości usługi dla najbardziej wymagających Inwestorów.

Zespół SunSol należy do wąskiego grona certyfikowanych instalatorów LG PRO na terenie Polski i może pochwalić się wiedzą techniczną z zakresu znajomości produktów LG oraz doświadczeniem związanym z montażem i testami urządzeń od LG.

 

Certyfikat SunSol LG Pro 

Certyfikat LG PRO Partnera dla SunSol

Decydując się na zakup instalacji fotowoltaicznej, należy podjąć kilka bardzo ważnych decyzji przed podpisaniem końcowej umowy z firmą. W końcu dla dużej grupy Inwestorów jest to jedna inwestycja na całe życie i nie powinna być podejmowana pochopnie czy pod wpływem chwili. Moduł fotowoltaiczny to zaraz obok inwertera jedno z ważniejszych urządzeń całej instalacji. SunSol stawia w tym miejscu na jakość i oferuje swoim Inwestorom najlepsze produkty na rynku objęte wysokimi gwarancjami produktowymi sięgającymi nawet do 25 lat. Panele fotowoltaiczne LG spełniają ten warunek. Zarówno Inwestorzy, którzy zdecydują się na wybór modelu NeON 2, jak i ci, którzy wybiorą NeON R, mają zapewnioną 25-letnią gwarancję na produkt. Co istotne, tak długa gwarancja nie jest dziełem przypadku. Moduły od LG są poddawane bardzo rygorystycznym testom, często o wielokrotnie surowszych parametrach niż wymagają tego europejskie normy. Dodatkowo tak długa gwarancja od firmy, która na rynku istnieje od ponad 70 lat, wzbudza zaufanie u Inwestora, który ma pewność, że zawsze będzie mógł z niej skorzystać. SunSol, podobnie jak zadowoleni Inwestorzy, zaufał marce LG i z przyjemnością instaluje jej moduły, chwaląc się przy tym statusem LG PRO Partnera.

 LG gwarancja

 Najdłuższa gwarancja produktowa na rynku od LG

 

Warto podkreślić, że oprócz długiego okresu gwarancyjnego Inwestor zakupuje również moduł wykonany we wiodących na rynku technologiach, które zapewniają wysoką sprawność (przekraczającą 21%) oraz odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne, które w ostatnich latach są trudne do przewidzenia.

SunSol jako PRO Partner dostarcza Inwestorom profesjonalną obsługę serwisową. Gwarancja produktowa obejmuje wymianę modułu na nowy bądź jego naprawę, co kosztowo nie obciąża Inwestora. Jednakże w przypadku potrzeby przyjazdu ekipy monterskiej może zostać naliczony Inwestorowi koszt tego przyjazdu. W przypadku członkostwa SunSol w programie LG PRO oprócz kosztu związanego z wymianą/naprawą modułu, w większości pokrywany jest również koszt przyjazdu ekipy serwisowej, co nie ma miejsca w przypadku gdy produkty LG zostały zainstalowane przez firmę, która do LG PRO nie należy. Doświadczenie firmy SunSol pokazuje, że problemu z awaryjnością produktów od LG nie ma. Niemniej jednak warto instalować urządzenia z PRO Partnerem, by uniknąć dodatkowych kosztów w przyszłości.

Będąc członkiem programu, SunSol cyklicznie uczestniczy również w szkoleniach produktowych prowadzonych przez ekspertów od LG. Dzięki temu mamy pewność, że podążamy na bieżąco z rozwojem technologii i możemy dostarczać wymagającym Inwestorom najnowsze rozwiązania zapewniające wysoki uzysk energii elektrycznej przez długie lata.

Jeżeli jesteś zainteresowany produktami LG i chciałbyś bliżej poznać technologie, które są stosowane do ich produkcji skontaktuj się z naszym Doradcą Energetycznym i poznaj rozwiązania warte Twojej inwestycji!

 

 image
  • Radosław Błoński
  • r.blonski@sunsol.pl
  • Doradca energetyczny | SunSol
    kom. 533 747 763
    tel. 58 746 38 99

Formularz kontaktowy

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej.

Dziękujemy. Niedługo się skontaktujemy!