Nowe moduły od Trina Solar w ofercie Sunsol!

Branża fotowoltaiczna zdecydowanie nie stoi w miejscu. Rozwój widoczny jest nie tylko w ilości zakładanych instalacji, ale także w jakości produkowanych paneli. Nowe technologie pozwalają spełniać oczekiwania wielu klientów względem posiadania własnej instalacji PV, a w rezultacie zwiększając komfort ich życia.

Nowe produkty, nowe możliwość – maksymalne dopasowanie do twoich potrzeb.

Najnowsze moduły od Trina Solar w ofercie Sunsol - zwiększamy ofertę produktową o panele Vertex S+, od dobrze znanego nam producenta Trina Solar, który od lat wyznacza standardy jakości i sprawności w branży fotowoltaicznej.

Czym wyróżniają się panele Vertex S+?

Nowe panele fotowoltaiczne firmy Trina Solar charakteryzują się niewielkimi rozmiarami o na prawdę dużej mocy. Generują aż 425 W, a maksymalna wydajność sięga 21,9%!

 

Ponadto, lekka konstrukcja, zaledwie 21,5 kg, oraz podwójne oszklenie, zapewniają modułowi wyższą stabilność mechaniczną.  Przekłada się to na długą żywotność nowych modułów Vertex S+. Producent zapewnia aż 25-letnią gwarancję na produkt i 30-letnią na wydajność.

Dodatkowo, panele Vertex S+ dostępne są w  dwóch wersjach: mono- i bifacial, dzięki czemu są w stanie świetnie sprawdzić się na różnych powierzchniach i spełnić oczekiwania wielu klientów.

Marka Trina Solar nie bez powodu jest jednym ze światowych liderów wyznaczających standardy w zakresie jakości i niezawodności modułów fotowoltaicznych. Panele tego producenta doceniane są szczególnie za ich ponadprzeciętną sprawność, wydajność, a przy tym także doskonały stosunek ceny do jakości. Najnowsze moduły Vertex S+ od Trina Solar niezmiennie spełniają wszystkie z tych cech.

 

Jesteś zainteresowany własną instalacją fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami, a z pewnością dobierzemy fotowoltaikę na miarę Twoich potrzeb! Do tego zapewniamy najwyższej jakości obsługę, montaż oraz serwis pogwarancyjny.

 

 

Formularz kontaktowy

Oferujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej.

Dziękujemy. Niedługo się skontaktujemy!