SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki we Wrocławiu

Klientom indywidualnym oraz firmom z Wrocławia oferujemy opłacalne rozwiązanie, jakim niewątpliwie jest montaż instalacji fotowoltaicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne panele fotowoltaiczne, akumulatory PV, inwertery solarne, regulatory ładowania, konstrukcje mocujące w atrakcyjnych cenach. Mieszkańcom Wrocławia oferujemy wszystkie urządzenia, które są niezbędne do stworzenia instalacji słonecznej, zarówno autonomicznej, jak i sieciowej. Zapewniamy Państwu sprawne i terminowe wykonawstwo.

Korzyści z instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika, którą polecamy między innymi mieszkańcom Wrocławia, to oszczędne rozwiązanie, którego zastosowanie niesie za sobą wiele korzyści. Montaż instalacji fotowoltaicznej to świetny sposób na obniżenie rachunków za energię elektryczną w domu lub firmie. To jednak nie wszystko. Dzięki niej można nawet zarabiać na produkowanej energii – zgodnie z przepisami o OZE można ją odsprzedawać z zyskiem do sieci publicznej.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Panele fotowoltaiczne mogą być jeszcze korzystniejszym rozwiązaniem, jeśli skorzystają Państwo z dotacji na ich zakup. Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Wrocławia, którzy nie mają głowy do takich rzeczy, oferujemy fachowe wsparcie w zakresie finansowania OZE. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Państwu w załatwieniu wszystkich formalności. Dzięki nam dofinansowanie fotowoltaiki może być Państwa!

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Cechą wyróżniającą naszą ofertę na tle konkurencji jest jej kompleksowość. Klientom z Wrocławia oferujemy montaż paneli solarnych na budynkach mieszkalnych i przemysłowych, fabrykach, magazynach, halach, kamperach, jachtach oraz instalacji słonecznych naziemnych. Pracownicy SunSol to prawdziwi spece od odnawialnych źródeł energii! Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że instalacja zostanie wykonana w profesjonalny sposób, gwarantujący niezawodność i bezawaryjne działanie. Nasze usługi są zawsze wykonywane zgodnie z ustalonym terminem.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych we Wrocławiu

W naszej ofercie znajdują się panele solarne wszystkich najbardziej znanych i cenionych marek. Klientom z Wrocławia oferujemy wyłącznie rozwiązania sprawdzone. Takie, co do których jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Zajmujemy się sprzedażą i montażem ogniw słonecznych takich marek, jak:


Nasza oferta obejmuje również nowoczesne panele fotowoltaiczne specjalistyczne:

  • kolorowe,
  • przezroczyste,
  • elastyczne.


Oferowane przez nas ogniwa wyróżniają się dużą wytrzymałością i odpornością, między innymi na działanie niekorzystnych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Wrocław

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR