SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Warszawie

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Warszawy, zainteresowanym zainwestowaniem w odnawialne źródła energii (OZE), oferujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, którego koszty mogą się stosunkowo szybko zwrócić. Ogniwa słoneczne pozwalają między innymi obniżyć rachunki za energię elektryczną w domu lub firmie. Mieszkańcom Warszawy polecamy niezawodne akumulatory PV, falowniki, panele fotowoltaiczne, regulatory ładowania, konstrukcje mocujące w konkurencyjnych cenach.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Instalacja solarna to nie tylko oszczędność i zysk w postaci niższych rachunków za prąd. To także możliwość zarobienia. Zgodnie z przepisami o OZE właściciele systemów słonecznych mogą odsprzedawać wyprodukowaną energię do sieci publicznej. Dzięki temu koszty jej montażu zwracają się jeszcze szybciej. Oferowana mieszkańcom Warszawy fotowoltaika to zysk w najczystszej postaci!

Dofinansowanie fotowoltaiki

To jednak nie wszystko. Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom z Warszawy oferujemy pomoc w zakresie uzyskania dotacji na montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasi specjaliści pomogą Państwu w sporządzeniu odpowiedniego wniosku o dofinansowanie fotowoltaiki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie finansowania OZE. Chętnie pomożemy Państwu w załatwieniu wszelkich formalności, jakie się z tym wiążą.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Mieszkańcom Warszawy oferujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w domu czy firmie. To bardzo ważne, aby został on przeprowadzony przez fachowców. Prawidłowy montaż jest gwarancją tego, że fotowoltaika będzie przynosić Państwu oczekiwane zyski. Powierzając go specjalistom SunSol mogą być Państwo pewni, że instalacja będzie energooszczędna, trwała, bezawaryjna. Nie będą jej straszne niekorzystne warunki pogodowe, takie jak niskie i wysokie temperatury czy deszcz. W naszej ofercie znajdują się systemy autonomiczne oraz sieciowe. Zapewniamy sprawne i terminowe wykonanie zlecenia.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Warszawie

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Warszawy polecamy wyłącznie najlepsze panele fotowoltaiczne, od renomowanych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy Państwu rozwiązania sprawdzone, gwarantujące niezawodność, opłacalność i wysoką wydajność.

Zajmujemy się sprzedażą paneli słonecznych takich marek, jak:


Oferujemy Państwu także bogaty wybór paneli solarnych specjalistycznych:

  • elastycznych,
  • przezroczystych,
  • kolorowych.


Montujemy je między innymi na budynkach mieszkalnych i przemysłowych, halach, warsztatach, magazynach, kamperach, jachtach.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Warszawa

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR