SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Toruniu

Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom z Torunia, którzy chcą zainwestować w odnawialne źródła energii (OZE), oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika to bardzo opłacalne rozwiązanie, którego koszty stosunkowo szybko się zwracają. Ogniwa solarne to skuteczny sposób na obniżenie rachunków za prąd w domu lub firmie. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości panele fotowoltaiczne, falowniki, akumulatory PV, regulatory ładowania, konstrukcje mocujące. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zlecenia.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika to nie tylko oszczędność w postaci niższych rachunków za energię elektryczną. Dzięki panelom słonecznym możemy zyskać zdecydowanie więcej. W jaki sposób? Otóż, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi OZE, właściciele instalacji fotowoltaicznych mogą odsprzedawać wyprodukowany prąd do sieci publicznej. Z tego względu koszty montażu zwracają się jeszcze szybciej. Co ważne, system solarny to rozwiązanie ekologiczne.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Klientom z Torunia oferujemy także pomoc w uzyskaniu dofinansowania na montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasi specjaliści pomogą Państwu w przygotowaniu wniosku o dotację oraz załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności. Dzięki temu nie będą musieli się Państwo o nic martwić. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu wniosków na dofinansowanie fotowoltaiki. Chętnie podzielimy się z Państwem swoją wiedzą.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Torunia oferujemy sprawny i profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych. Jest to bardzo ważne, ponieważ system będzie przynosić oczekiwane zyski tylko wtedy, jeśli zostanie prawidłowo zamontowany. Korzystając z naszej oferty mogą być Państwo pewni niezawodnego i bezproblemowego funkcjonowania fotowoltaiki w Państwa domu czy firmie. Wykonywane przez naszych specjalistów instalacje są energooszczędne oraz trwałe. Nie straszne im trudne warunki pogodowe. Są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak na przykład niskie i wysokie temperatury.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Toruniu

Nasza oferta, dostępna między innymi w Toruniu, jest kompleksowa. Zajmujemy się montażem instalacji słonecznych:

  • autonomicznych,
  • sieciowych.


W naszej ofercie znajdują się panele fotowoltaiczne, które montujemy na domach, obiektach przemysłowych, magazynach, warsztatach, halach, jachtach, kamperach.

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Torunia oferujemy wyłącznie najlepsze panele solarne, od sprawdzonych dostawców, na przykład:


Zajmujemy się także sprzedażą i montażem paneli słonecznych specjalistycznych: przezroczystych, elastycznych, kolorowych.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Toruń

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR