SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Szczecinie

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym ze Szczecina polecamy markowe panele fotowoltaiczne w konkurencyjnych cenach. Ogniwa słoneczne to bardzo korzystne, opłacalne rozwiązanie. Dlaczego? Montaż instalacji fotowoltaicznej to spore oszczędności na rachunkach za energię elektryczną w domu czy firmie. Zajmujemy się montażem systemów autonomicznych oraz sieciowych. Oferujemy wysokiej jakości falowniki, akumulatory PV, panele słoneczne, regulatory ładowania, konstrukcje mocujące. Zapewniamy profesjonalny i terminowy montaż.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Mieszkańcom i przedsiębiorcom ze Szczecina polecamy montaż instalacji fotowoltaicznej, ponieważ to energooszczędne rozwiązanie, którego koszty wykonania stosunkowo szybko się zwracają. Fotowoltaika to nie tylko niższe rachunki za prąd, ale także zysk w postaci możliwości odsprzedawania wyprodukowanej energii do sieci publicznej. Możliwość taką gwarantują aktualnie obowiązujące przepisy dotyczące odnawialnych źródeł energii (OZE).

Dofinansowanie fotowoltaiki

Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe wsparcie w zakresie finansowania instalacji słonecznych. Nasi pracownicy pomogą Państwu uzyskać dofinansowanie na zakup fotowoltaiki. Specjaliści SunSol posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dotacje na OZE. Pomożemy Państwu w załatwieniu wszelkich formalności. Dzięki temu koszty wykonania instalacji solarnej będą jeszcze niższe.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne będą przynosić oczekiwane zyski tylko wtedy, jeśli zostaną zainstalowane w prawidłowy sposób. Gwarancją rzetelnego, profesjonalnego i terminowego montażu są specjaliści SunSol. Wykonywane przez nich instalacje są energooszczędne, trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne, bezawaryjne. Klienci ze Szczecina, którzy skorzystają z naszej oferty mogą być pewni wieloletniej trwałości stworzonej instalacji. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu tego typu konstrukcji. To prawdziwi spece od odnawialnych źródeł energii!

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Szczecinie

Nasza oferta, skierowana między innymi do mieszkańców i przedsiębiorców ze Szczecina, jest kompleksowa. Zajmujemy się projektowaniem i montowaniem instalacji fotowoltaicznych naziemnych oraz na:


Do instalacji solarnych wykorzystujemy wyłącznie najlepsze urządzenia, od najlepszych producentów. Klientom ze Szczecina oferujemy panele słoneczne takich marek jak Sunpower, Q-cells, Panasonic, Kyocera, BenQ, Aleo Solar, Winaico, Trina Solar, REC, IBC SOLAR, LG.

Posiadamy w ofercie również panele solarne specjalistyczne: przeźroczyste, elastyczne, kolorowe.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Szczecin

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR