SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Rzeszowie

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Rzeszowa proponujemy opłacalne i oszczędne rozwiązanie, jakim jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika od SunSol to gwarancja energooszczędności i wieloletniej trwałości. W naszej ofercie znajdują się wszystkie urządzenia, które są niezbędne do stworzenia zarówno instalacji autonomicznej, jak i sieciowej: panele fotowoltaiczne, inwertery solarne, akumulatory PV, regulatory ładowania, konstrukcje mocujące. Klientom z Rzeszowa zapewniamy atrakcyjne ceny oraz fachowe wykonawstwo.

Korzyści z instalacji fotowoltaicznej

Montaż instalacji fotowoltaicznej w domu czy firmie to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści, przede wszystkim finansowych. Jedną z największych zalet fotowoltaiki jest energooszczędność. Dzięki niej możemy obniżyć rachunki za energię elektryczną, zmniejszając przez to koszty funkcjonowania firmy lub gospodarstwa domowego. To jednak nie wszystko. Klienci z Rzeszowa, którzy skorzystają z naszej oferty, będą mogli odsprzedawać z zyskiem wyprodukowaną energię do sieci publicznej.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Państwa domu lub firmie będzie jeszcze korzystniejszym rozwiązaniem, jeśli skorzystają Państwo z dotacji. Dofinansowanie fotowoltaiki to świetny sposób na obniżenie kosztów związanych z jej uruchomieniem. Klientom z Rzeszowa zapewniamy pełne wsparcie techniczne w zakresie finansowania odnawialnych źródeł energii (OZE). Pomożemy Państwu w załatwieniu wszystkich formalności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Jedną z największych zalet naszej oferty jest jej kompleksowość. Zajmujemy się montażem ogniw solarnych na domach, budynkach przemysłowych, magazynach, fabrykach, halach oraz instalacji słonecznych naziemnych. Posiadamy w ofercie także panele fotowoltaiczne do jachtów czy kamperów. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu instalacji. To prawdziwi spece od fotowoltaiki! Wykonywane przez nich systemy są energooszczędne, trwałe, odporne na uszkodzenia. Gwarantują bezawaryjne działanie przez długie lata. Co ważne, usługa realizowana jest zawsze na czas, zgodnie z ustalonym terminem.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Rzeszowie

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Rzeszowa oferujemy montaż wyłącznie najlepszych paneli słonecznych, od najbardziej znanych i cenionych dostawców. Takich, co do których mamy pewność, że są wydajne i bezawaryjne oraz gwarantują bezproblemowe działanie instalacji. W naszej ofercie dostępne są panele fotowoltaiczne takich producentów, jak:


Mieszkańcom Rzeszowa polecamy także bogaty wybór nowoczesnych paneli solarnych specjalistycznych:

  • kolorowych,
  • przezroczystych,
  • elastycznych.


Proponowane przez nas ogniwa wyróżniają się wysoką sprawnością oraz wytrzymałością.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Rzeszów

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR