SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Poznaniu

Mieszkańcom Poznania oferujemy wysokiej jakości panele fotowoltaiczne w konkurencyjnych cenach. Montaż instalacji fotowoltaicznej to bardzo opłacalne, oszczędne rozwiązanie. W naszej ofercie dostępne są wszystkie urządzenia niezbędne do stworzenia systemu PV, zarówno autonomicznego, jak i sieciowego. Polecamy markowe falowniki, panele solarne, akumulatory PV, regulatory ładowania, konstrukcje mocujące. Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom z Poznania zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zlecenia.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika to rozwiązanie, którego koszty montażu stosunkowo szybko się zwracają. Oferujemy je mieszkańcom i przedsiębiorcom z Poznania, którzy chcą obniżyć rachunki za energię elektryczną w domu lub firmie. To jednak nie jedyny zysk wynikający z posiadania instalacji solarnej. Kolejnym jest możliwość odsprzedawania wyprodukowanej energii do sieci publicznej, co wynika z aktualnych przepisów dotyczących OZE (odnawialnych źródeł energii).

Dofinansowanie fotowoltaiki

Jeśli chcą Państwo obniżyć koszty montażu instalacji fotowoltaicznej proponujemy skorzystanie z możliwości uzyskania dotacji na fotowoltaikę. Klientom z Poznania, którzy nie wiedzą jak się za to zabrać, oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie finansowania odnawialnych źródeł energii. Dzięki naszym specjalistom dofinansowanie na montaż fotowoltaiki w Państwa domu czy firmie jest na wyciągnięcie ręki!

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Podstawą tego, aby instalacja słoneczna była skuteczna i bezawaryjna jest jej prawidłowy montaż. Tylko wtedy będzie ona przynosić Państwu oczekiwane zyski. Gwarancją profesjonalnego montażu są pracownicy SunSol, którzy posiadają nie tylko specjalistyczną wiedzę z zakresu OZE, ale także wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu tego typu konstrukcji. Klienci indywidualni i przedsiębiorcy z Poznania, którzy skorzystają z naszej oferty mogą być pewni tego, że instalacja będzie solidna i wytrzymała. Będzie Państwu przynosić zyski przez długie lata.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Poznaniu

Nasza oferta jest kompleksowa. Zajmujemy się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych autonomicznych oraz sieciowych naziemnych, a także na:


Wykorzystujemy do nich wyłącznie najlepsze panele słoneczne, sprawdzonych marek. Klientom z Poznania polecamy ogniwa takich producentów jak Sunpower, Panasonic, Kyocera, Aleo Solar, Q-cells, Winaico, Trina Solar, BenQ, IBC SOLAR, LG, REC.

W naszej ofercie dostępne są również panele fotowoltaiczne specjalistyczne:

  • przezroczyste,
  • elastyczne,
  • kolorowe.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Poznań

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR