SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Lublinie

Klientom indywidualnym oraz firmom z Lublina polecamy niezwykle opłacalne rozwiązanie jakim jest montaż instalacji fotowoltaicznej. W naszej ofercie znajdują się markowe panele fotowoltaiczne, inwertery solarne, akumulatory PV, regulatory ładowania oraz konstrukcje mocujące. Oferta SunSol obejmuje wszystkie urządzenia niezbędne do stworzenia instalacji solarnej. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem systemów sieciowych oraz autonomicznych. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminowe wykonawstwo przez doświadczonych specjalistów.

Korzyści z instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści. Jedną z najważniejszych jest oszczędność. Jej zastosowanie pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną. W ten sposób zmniejszamy koszty funkcjonowania firmy czy domu. Mało tego, przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni z Lublina, którzy skorzystają z oferty SunSol, będą mogli nawet zarabiać na ogniwach słonecznych. Wyprodukowaną energię można odsprzedawać z zyskiem do sieci publicznej.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Instalacja solarna będzie dla Państwa jeszcze bardziej opłacalna, jeśli skorzystają Państwo z dotacji na odnawialne źródła energii (OZE). Klientom z Lublina, którzy nie wiedzą jak się za to zabrać, oferujemy fachowe doradztwo. Pomożemy Państwu w załatwieniu wszelkich formalności. Dofinansowanie fotowoltaiki pozwoli w znaczny sposób obniżyć koszty związane z budową instalacji PV, autonomicznej bądź sieciowej.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Tym co wyróżnia naszą ofertę jest kompleksowość świadczonych usług. Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom z Lublina proponujemy montaż paneli słonecznych na domach, halach, budynkach przemysłowych, firmach, fabrykach, a także instalacji fotowoltaicznych naziemnych. Posiadamy w ofercie również profesjonalne ogniwa solarne do jachtów czy kamperów. Pracownicy SunSol, którzy zajmują się wykonywaniem fotowoltaiki to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą z zakresu odnawialnych źródeł energii. Mogą być Państwo pewni, że fotowoltaika od SunSol będzie zamontowana profesjonalnie i terminowo.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Lublinie

W naszej ofercie dostępne są panele fotowoltaiczne wszystkich najbardziej znanych producentów. Dbamy o to, żeby nasi klienci otrzymywali wyłącznie produkty sprawdzone, gwarantujące wysoką jakość wykonania oraz bezawaryjność. Zajmujemy się sprzedażą i montażem paneli słonecznych takich renomowanych marek, jak:


Klientom z Lublina proponujemy również panele solarne specjalistyczne: kolorowe, przezroczyste, elastyczne.

Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Są odporne między innymi na działanie wysokich i niskich temperatur oraz deszcz.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Lublin

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR