SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Łodzi

Montaż instalacji fotowoltaicznej to bardzo korzystne, opłacalne rozwiązanie. Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom z Łodzi oferujemy zarówno systemy autonomiczne, jak i sieciowe. W naszej ofercie znajdują się wydajne i niezawodne panele fotowoltaiczne, falowniki, akumulatory PV, regulatory ładowania, konstrukcje mocujące. Zajmujemy się montażem urządzeń od najlepszych producentów, co gwarantuje wieloletnią żywotność wykonanej przez nas instalacji solarnej. Zapewniany atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zlecenia.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Koszty montażu paneli słonecznych stosunkowo szybko się zwracają. To idealne rozwiązanie dla mieszkańców i przedsiębiorców z Łodzi, którzy chcą obniżyć rachunki za energię elektryczną w domu czy firmie. To jednak nie jedyna korzyść wynikająca z posiadania fotowoltaiki. Zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym odnawialnych źródeł energii (OZE), posiadacze systemów solarnych sieciowych mogą odsprzedawać z zyskiem wyprodukowany prąd do sieci publicznej.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Skutecznym sposobem na jeszcze większe oszczędności jest dofinansowanie na zakup i montaż fotowoltaiki. Dzięki dotacji koszty budowy instalacji PV są jeszcze atrakcyjniejsze. Klientom z Łodzi proponujemy fachowe wsparcie techniczne w zakresie dofinansowania na OZE. Nasi specjaliści pomogą Państwu załatwić wszelkie formalności. Pracownicy SunSol posiadają nie tylko specjalistyczną wiedzę teoretyczną, ale także wieloletnie doświadczenie praktyczne.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Warunkiem skutecznego funkcjonowania systemu PV jest jego prawidłowy montaż. Tylko wtedy fotowoltaika będzie energooszczędna i będzie przynosić Państwu zyski. Profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej gwarantują mieszkańcom Łodzi specjaliści SunSol. Wykonywane przez nich konstrukcje wyróżniają się solidnością, wytrzymałością i bezawaryjnością. Nasze panele fotowoltaiczne będą Państwu służyć przed długie lata. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych autonomicznych oraz sieciowych: naziemnych, na budynkach mieszkalnych, firmowych, przemysłowych, halach, magazynach, jachtach, kamperach.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Łodzi

Klientom z Łodzi oferujemy wyłącznie najlepsze panele fotowoltaiczne, od sprawdzonych dostawców. To urządzenia przetestowane w praktyce. Są niezawodne w nawet najtrudniejszych warunkach. Gwarantują wysoką sprawność nawet w warunkach słabego nasłonecznienia.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem ogniw solarnych takich marek, jak:


W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości panele słoneczne specjalistyczne:

  • kolorowe,
  • elastyczne,
  • przeźroczyste.


Jeśli nie wiedzą Państwo, które rozwiązanie wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Łódź

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR