SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Krakowie

Fotowoltaika to rozwiązanie, które jest ekologiczne i ekonomiczne. Przedsiębiorcom i klientom indywidualnym z Krakowa mamy do zaoferowania fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej w konkurencyjnych cenach. Oferowane przez nas usługi obejmują systemy autonomiczne oraz sieciowe. Klientom zainteresowanym ofertą SunSol polecamy wysokiej jakości panele słoneczne, akumulatory PV, inwertery solarne, regulatory ładowania oraz niezawodne konstrukcje mocujące. Gwarantujemy profesjonalny i terminowy montaż przeprowadzony przez wyspecjalizowanych pracowników.

Korzyści z instalacji fotowoltaicznej

Dlaczego warto zainteresować się fotowoltaiką? Jakie korzyści możemy dzięki niej osiągnąć? Montaż instalacji fotowoltaicznej to między innymi spore oszczędności na rachunkach za energię elektryczną, zarówno w domu, jak i firmie. To z kolei przekłada się na niższe koszty funkcjonowania gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa. Polecamy to rozwiązanie klientom z Krakowa, ponieważ ogniwa fotowoltaiczne to zysk w najczystszej postaci!

Dofinansowanie fotowoltaiki

Instalacja fotowoltaiczna jest jeszcze bardziej opłacalna jeśli skorzystamy z dotacji na jej zakup i montaż. Wszystkim naszym klientom, w tym z Krakowa, oferujemy fachowe doradztwo w zakresie dotacji na odnawialne źródła energii (OZE). Zapewniamy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Dofinansowanie na montaż fotowoltaiki jest dostępne zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Oferta, którą kierujemy między innymi do klientów z Krakowa jest kompleksowa. Obejmuje ona montaż instalacji fotowoltaicznych naziemnych, a także paneli słonecznych na halach, obiektach przemysłowych, fabrykach, magazynach, firmach, budynkach mieszkalnych. Oferujemy również wysokiej jakości ogniwa solarne do jachtów. Montaż instalacji słonecznych wykonywany jest przez naszych specjalistów od OZE, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu tego typu instalacji. Systemy tworzone przez fachowców SunSol to gwarancja energooszczędności oraz wieloletniej żywotności. Nasze zlecenia są zawsze realizowane zgodnie z ustalonym terminem.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Krakowie

Zajmujemy się montażem paneli słonecznych najlepszych producentów. Takich, które gwarantują nie tylko wysoką sprawność, ale także wytrzymałość i wieloletnią trwałość. Mieszkańcom Krakowa polecamy panele fotowoltaiczne takich marek, jak:


Nasza oferta obejmuje także panele fotowoltaiczne specjalistyczne:

  • elastyczne,
  • przezroczyste,
  • kolorowe.


Oferowane przez nas ogniwa solarne wyróżniają się odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, na przykład pogodowe. Ich użytkowanie jest bezpieczne zarówno w czasie upałów, jak i mrozów. Są także odporne na wilgoć.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Kraków

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR