SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Kielcach

Klientom z Kielc mamy do zaoferowania profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta obejmuje systemy autonomiczne oraz sieciowe. Zajmujemy się sprzedażą i montażem paneli słonecznych, inwerterów solarnych, akumulatorów PV, regulatorów ładowania, konstrukcji mocujących, czyli wszystkich urządzeń niezbędnych do stworzenia instalacji solarnej. Zapewniamy Państwu profesjonalne i terminowe wykonawstwo przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika to bardzo korzystne, opłacalne rozwiązanie. Co dzięki niej możemy zyskać? Przede wszystkich montaż instalacji fotowoltaicznej pozwala obniżyć rachunki za prąd w domu lub firmie. Oszczędność w postaci niższych rachunków za energię elektryczną to z kolei niższe koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Mało tego, na fotowoltaice można zarobić. Właściciele instalacji słonecznych sieciowych w Kielcach mogą odsprzedawać wyprodukowaną energię do sieci publicznej.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Koszty zakupu paneli słonecznych i stworzenia instalacji PV można obniżyć korzystając z dotacji na fotowoltaikę. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak się za to zabrać, żaden problem. Klientom z Kielc zapewniamy profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Pracownicy SunSol to prawdziwi spece od OZE! Chętnie pomogą Państwu w załatwieniu wszystkich formalności. Dzięki nim dofinansowanie na zakup fotowoltaiki jest na wyciągnięcie ręki!

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Oferta SunSol, kierowana między innymi do przedsiębiorców i klientów indywidualnych z Kielc, obejmuje montaż instalacji fotowoltaicznych naziemnych oraz paneli słonecznych na domach, halach, budynkach firmowych, zakładach przemysłowych, fabrykach, a także jachtach. Niezwykle istotny z punktu widzenia skuteczności i prawidłowego działania instalacji PV jest jej profesjonalny montaż. Mogą to Państwu zagwarantować specjaliści SunSol, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu energooszczędnych systemów. Wykonywane przez nich instalacje są trwałe i gwarantują wieloletnie użytkowanie.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Kielcach

Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali najlepsze produkty. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się tylko panele fotowoltaiczne najlepszych producentów.

Firmom i klientom indywidualnym z Kielc polecamy zakup i montaż paneli solarnych takich marek, jak:


To panele fotowoltaiczne, które gwarantują prawidłowe i bezawaryjne działanie instalacji solarnej. Są odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, na przykład pogodowe, i wyróżniają się wysoką sprawnością.

Dla klientów z Kielc przygotowaliśmy także bogatą ofertę paneli fotowoltaicznych specjalistycznych: elastycznych, kolorowych, przezroczystych.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Kielce

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR