SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Katowicach

Mieszkańcom oraz przedsiębiorcom z Katowic polecamy montaż instalacji fotowoltaicznej. Świadczymy profesjonalne usługi zarówno z zakresu budowy systemów autonomicznych, jak i sieciowych. Polecamy Państwu wysokiej jakości, niezawodne panele fotowoltaiczne, akumulatory PV, regulatory ładowania, inwertery solarne, konstrukcje mocujące najlepszych marek. W naszej ofercie znajdują się wszystkie urządzenia niezbędne do stworzenia instalacji solarnej. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminowe wykonanie zlecenia.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Jakie są korzyści z instalacji solarnej? Czy fotowoltaika jest opłacalna? Montaż instalacji fotowoltaicznej, który oferujemy między innymi klientom z Katowic, to przede wszystkich oszczędności na rachunkach za energię elektryczną w domu czy firmie. Dla przedsiębiorstwa to obniżenie kosztów funkcjonowania. Korzystając z naszej oferty nie będą musieli się już Państwo martwić o podwyżki cen za prąd. Ogniwa słoneczne to zysk w czystej postaci!

Dofinansowanie fotowoltaiki

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Katowic zainteresowanym ofertą firmy SunSol zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w zakresie dotacji na montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasi specjaliści chętnie się z Państwem podzielą swoją wiedzą na temat odnawialnych źródeł energii (OZE). Pomogą w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dotacją. Dofinansowanie na zakup fotowoltaiki to sposób na obniżenie kosztów jej montażu.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Nasza oferta, którą kierujemy między innymi do mieszkańców Katowic, obejmuje montaż instalacji fotowoltaicznych naziemnych oraz ogniw solarnych na budynkach firmowych i mieszkalnych, halach, zakładach przemysłowych, jachtach. Aby system sieciowy czy autonomiczny był skuteczny, to znaczy przynosił zyski, powinien być fachowo skonstruowany i zamontowany. Korzystając z oferty SunSol mogą być Państwo pewni, że montaż zostanie przeprowadzony profesjonalnie i terminowo. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu tego typu instalacji. To prawdziwi spece od fotowoltaiki!

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Katowicach

Zajmujemy się dystrybucją i montażem wyłącznie najlepszych paneli słonecznych. Takich, które gwarantują wysoką sprawność, niezawodność oraz dużą odporność na czynniki zewnętrzne, na przykład niekorzystne warunki pogodowe.

Mieszkańcom i firmom z Katowic proponujemy zakup ogniw solarnych takich marek, jak:


W naszej ofercie znajdą Państwo także panele fotowoltaiczne specjalistyczne:

  • przezroczyste,
  • elastyczne,
  • kolorowe.

Jeśli nie wiedzą Państwo, które wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści zapewniają doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Katowice

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR