SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Gdyni

Klientom z Gdyni polecamy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. W ofercie firmy SunSol dostępne są wszystkie urządzenia, które są niezbędne do stworzenia systemów sieciowych oraz autonomicznych. Oferujemy wysokiej jakości inwertery solarne, panele fotowoltaiczne, akumulatory PV, regulatory ładowania, konstrukcje mocujące. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze produkty renomowanych i sprawdzonych marek, takich jak na przykład SunPower, Morningstar, SolarEdge.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika to rozwiązanie, które jest niezwykle opłacalne. Jego koszty stosunkowo szybko się zwracają. Montaż instalacji fotowoltaicznej to sposób na oszczędności w postaci niższych rachunków za energię elektryczną w domu lub firmie. Klienci z Gdyni, którzy skorzystają z naszej oferty uchronią się przed podwyżkami cen prądu. To jednak nie wszystko. Zgodnie z ustawą o OZE instalacja fotowoltaiczna sieciowa daje możliwość odsprzedawania z zyskiem wyprodukowanej energii do sieci publicznej.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Klientom indywidualnym oraz firmom z Gdyni zapewniamy pomoc w uzyskaniu dotacji na montaż fotowoltaiki. Specjaliści SunSol posiadają rozległą wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie dotacji na OZE. Dofinansowanie na zakup i montaż fotowoltaiki pozwala obniżyć koszty związane z jej budową. Nasi specjaliści pomogą Państwu w załatwieniu wszystkich formalności, dzięki czemu sfinansowanie instalacji solarnej będzie jeszcze łatwiejsze.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Aby instalacja fotowoltaiczna była opłacalna i zyskowna należy zadbać o profesjonalny montaż paneli solarnych oraz pozostałych jej części. Gwarancją fachowej instalacji systemu są specjaliści firmy SunSol. Nasi pracownicy to prawdziwi spece od fotowoltaiki. Tworzone przez nich instalacje wyróżniają się energooszczędnością, niezawodnością oraz długoletnim okresem użytkowania. Nasza oferta jest kompleksowa. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu montażu paneli słonecznych na budynkach mieszkalnych i firmowych, zakładach przemysłowych, jachtach, a także instalacji fotowoltaicznych naziemnych. Klientom z Gdyni gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Gdyni

Firmom oraz klientom indywidualnym z Gdyni oferujemy nie tylko wysokiej jakości ogniwa słoneczne, ale także wszystkie pozostałe urządzenia do instalacji sieciowych i autonomicznych. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli możliwość zaopatrzenia się we wszystkie elementy w jednym miejscu.

Zajmujemy się dystrybucją i montażem najlepszych paneli słonecznych, takich marek jak:


To panele solarne najnowszej generacji – energooszczędne, charakteryzujące się wysoką sprawnością oraz wytrzymałością.

Klientom z Gdyni proponujemy także panele fotowoltaiczne specjalistyczne:

  • kolorowe.
  • elastyczne,
  • przezroczyste.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Gdynia

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR