SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Gdańsku

Firmom oraz klientom indywidualnym z Gdańska proponujemy opłacalne rozwiązanie jakim jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Zajmujemy się montażem zarówno systemów sieciowych, jak i autonomicznych. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości panele fotowoltaiczne, inwertery solarne, regulatory ładowania, akumulatory PV, a także konstrukcje mocujące. Oferowane przez nas urządzenia to produkty najlepszych marek, takich jak na przykład SolarEdge, SunPower, Q-Cells, Fronius Solar Battery.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Koszty budowy instalacji solarnej stosunkowo szybko się zwracają. Fotowoltaika to rozwiązanie, które jest ekologiczne i ekonomiczne. Klienci z Gdańska, którzy chcą obniżyć swoje rachunki za energię elektryczną w domu lub firmie powinni skorzystać z naszej oferty. Oszczędność na rachunkach to jednak nie jedyny zysk z montażu instalacji słonecznej. Zgodnie z przepisami o OZE właściciele systemów sieciowych mogą odsprzedawać wyprodukowaną energię do sieci publicznej.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Mieszkańcom i przedsiębiorcom z Gdańska, którzy są zainteresowani zakupem paneli słonecznych oferujemy fachowe doradztwo w zakresie dotacji na montaż instalacji fotowoltaicznej. Profesjonaliści SunSol chętnie podzielą się z Państwem swoją specjalistyczną wiedzą na temat odnawialnych źródeł energii i pomogą w załatwieniu wszystkich formalności. Dzięki nam dofinansowanie na zakup fotowoltaiki jest na wyciągnięcie ręki.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Co zrobić, żeby instalacja fotowoltaiczna przynosiła zyski? Najważniejszym elementem jest prawidłowy montaż ogniw solarnych i pozostałych elementów. Firma SunSol gwarantuje swoim klientom, w tym z Gdańska, profesjonalny i sprawny montaż w konkurencyjnych cenach. Nasi pracownicy posiadają nie tylko ogromną wiedzę z zakresu instalacji słonecznych, ale także wieloletnie doświadczenie w ich budowie. Systemy, które wykonują są nie tylko energooszczędne, ale również wytrzymałe – wyróżniają się wieloletnim okresem użytkowania. Zajmujemy się montażem instalacji naziemnych oraz paneli słonecznych na domach, budynkach firmowych, zakładach przemysłowych, halach, jachtach.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Gdańsku

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyłącznie najlepsze panele fotowoltaiczne, od sprawdzonych i pewnych dostawców. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali produkty, które będą w jak najwyższym stopniu niezawodne i bezawaryjne.

Klientom z Gdańska polecamy ogniwa słoneczne takich renomowanych i cenionych marek, jak:


Oferowana przez nas fotowoltaika wyróżnia się wysoką sprawnością oraz dużą wytrzymałością, na przykład na czynniki pogodowe.

Zajmujemy się także montażem paneli słonecznych specjalistycznych: kolorowych, elastycznych, przezroczystych.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Gdańsk

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR