SunSol
Polski | | |

Instalatorzy fotowoltaiki w Bydgoszczy

Klientom z Bydgoszczy oferujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. W naszej ofercie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do skonstruowania zarówno systemów autonomicznych, jak i sieciowych. Oferujemy Państwu wysokiej jakości panele fotowoltaiczne, inwertery solarne, regulatory ładowania, akumulatory PV, konstrukcje mocujące. Zajmujemy się montażem wyłącznie najlepszych urządzeń od najlepszych producentów, na przykład ogniw słonecznych SunPower, inwerterów solarnych SolarEdge czy regulatorów ładowania Morningstar.

Korzyści instalacji fotowoltaicznych

Fotowoltaika to bardzo opłacalne rozwiązanie, którego koszty szybko się zwracają. Montaż instalacji fotowoltaicznej pozwala poczynić spore oszczędności w domu czy firmie zlokalizowanej w Bydgoszczy. To rozwiązanie, które chroni na przykład przed podwyżkami cen prądu, co w konsekwencji prowadzi do obniżenia rachunków za energię elektryczną. Mało tego, instalacja fotowoltaiczna sieciowa pozwala z zyskiem odsprzedawać wyprodukowany prąd do sieci publicznej, co gwarantuje między innymi ustawa o OZE.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Mieszkańcom Bydgoszczy, którzy zdecydują się na montaż fotowoltaiki zapewniamy pomoc w uzyskaniu dotacji. Nasi specjaliści posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie z zakresu wszelkich formalności związanych z dotacjami na instalacje solarne i poszczególne jej elementy: panele, inwertery, akumulatory itd. Dofinansowanie na montaż fotowoltaiki to skuteczny sposób na obniżenie kosztów związanych z jej budową.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Warunkiem opłacalności i zysku z instalacji fotowoltaicznej jest profesjonalny montaż paneli solarnych i pozostałych jej elementów. Mogą to Państwu zagwarantować nasi specjaliści. Pracownicy SunSol to zespół doświadczonych fachowców. Wykonane przez nich instalacje są energooszczędne, niezawodne i trwałe, co gwarantuje ich długoletnią żywotność. Oferowana przez nas usługa jest kompleksowa. Zajmujemy się montażem paneli słonecznych na domach, budynkach firmowych, zakładach przemysłowych, jachtach oraz instalacji fotowoltaicznych naziemnych. Klientom z Bydgoszczy zapewniamy sprawne i terminowe wykonanie zlecenia oraz konkurencyjne ceny.

Sprzedaż paneli i ogniw słonecznych w Bydgoszczy

Jako że nasza oferta jest kompleksowa, zajmujemy się także sprzedażą ogniw słonecznych oraz pozostałych elementów systemów solarnych autonomicznych i sieciowych. Dokładamy wszelkich starań, aby klient zainteresowany tego typu instalacją mógł u nas kupić wszystko, co jest niezbędne do jej skonstruowania.

Klientom z Bydgoszczy oferujemy panele słoneczne najlepszych marek, takich jak:


To energooszczędne urządzenia najnowszej generacji, które wyróżniają się wysoką sprawnością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne.

W naszej ofercie znajdują się także panele fotowoltaiczne specjalistyczne:

  • elastyczne,
  • przezroczyste,
  • kolorowe.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszymi instalatorami z miejscowości: Bydgoszcz

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR