Sunsol

Kariera

Poszukujemy:

Młodszego specjalistę ds. techniczno-handlowych

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Doradztwo techniczno-handlowe z dziedziny fotowoltaiki oraz turbin wiatrowych
  • Kompleksowa obsługa klienta (obsługa zapytań, wyliczanie optymalnej wielkości systemu oraz dobór urządzeń, kalkulacja kosztów, organizacja formalności związanych z przyłączeniem systemów z dystrybutorami energii elektrycznej)
  • Współpraca z działem technicznym
  • Przygotowanie ofert dla przetargów publicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • Znajomość rynku fotowoltaicznego i zagadnień z nim związanych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność planowania, negocjowania, pracy w zespole
  • Dynamizm i entuzjazm w działaniu
  • Ustawiczna chęć kształcenia

Oferujemy:

  • Pracę w firmie zorientowanej na pracowników, w której ceni się pracę zespołową oraz rozwój pracowników
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach
  • Miłą atmosferę pracy
  • Wyjazdy zagraniczne oraz szkolenia
  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR