SunSol

Instalacja Fotowoltaiczna

Znaczny rozwój fotowoltaiki, jaki obserwujemy w ostatnim dziesięcioleciu, związany jest z udoskonaleniem technologii oraz znaczącym spadkiem kosztów baterii słonecznych i falowników. Dzięki temu systemy fotowoltaiczne stały się ogólnodostępne, a ich opłacalność nieustannie wzrasta.

Instalacje fotowoltaiczne dzielimy na autonomiczne oraz sieciowe. Poniżej postaramy się odpowiedzieć na podstawowe pytania z dziedziny fotowoltaiki oraz przedstawimy zyski płynące z posiadania systemu solarnego.

Jak działa system fotowoltaiczny?

Jak działa system fotowoltaiczny?Dowiedz się, jak działa system fotowoltaiczny. Zapoznaj się z technologiami paneli mono- i polikrystalicznych, technologią cienkowarstwową oraz właściwościami inwerterów solarnych.

Więcej

System fotowoltaiczny sieciowy (on-grid)

System fotowoltaiczny sieciowy (on-grid)System fotowoltaiczny sieciowy (on-grid) jest rozwiązaniem obniżającym koszty energii oraz pozwalającym czerpać zyski z odsprzedaży wyprodukowanego prądu do sieci publicznej.   

Więcej

System fotowoltaiczny autonomiczny (off-grid)

System fotowoltaiczny autonomiczny (off-grid)System fotowoltaiczny autonomiczny przeznaczony jest dla osób, które nie mają możliwości podłączenia swojego domu bądź instalacji elektrycznej do sieci publicznej. Autonomiczne systemy fotowoltaiczne są w tej chwili najbardziej niezawodny sposobem pozyskiwania prądu w systemach off-grid.

Więcej

Korzyści z systemu fotowoltaicznego

Korzyści z systemu fotowoltaicznegoInstalacja fotowoltaiczna jest trwałą, długookresową inwestycją, która ustrzeże Cię przed podwyżkami cen prądu, przyczyniając się jednocześnie do ochrony naszego środowiska.

Więcej

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Pytania o system solarnySzukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania odnośnie fotowoltaiki? Tutaj znajdziesz informacje na temat żywotności systemu, rodzajów inwerterów, typów baterii słonecznych, najkorzystniejszych położeń systemu czy rocznej produkcji energii elektrycznej z systemu solarnego. 

Więcej

Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczneRodzaje paneli fotowoltaicznych. Panele monokrystaliczne, polikrystaliczne oraz amorficzne. Zapoznaj się z ich zaletami i właściwościami.

Więcej

Zapytanie o ofertę

Chcesz uzyskać szczegółowe informacje odnośnie naszych systemów oraz otrzymać darmową wizualizację systemu solarnego na zdjęciach Twojego domu? Nasz konsultant skontaktuje się w celu przedstawienia oferty.

Więcej

  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR