SunSol
Polski | | |

Dofinansowania na Fotowoltaikę

 

Dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną w Warszawie 

Dotacje na instalacje fotowoltaiczne w WarszawieUrząd Miasta w Warszawie udziela dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne w formie dotacji do 40 % kosztów kwalifikowanych instalacji PV, jednakże nie więcej niż  15 000 zł dla jednego beneficjenta. Wnioski można składać do 01.09.2017. Dotacja na instalacje fotowoltaiczne obejmuje tylko miasto stołeczne Warszawa.  

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Mazowieckim

Dotacje z WFOŚiGW w Warszawie na panele fotowoltaiczneWFOŚIGW w Warszawie udziela dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla firm w województwie. Nisokooporocentowane pożyczki (ok. 3%) dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prawnych z możliwością umorzenia do 15%. Wnioski należy składać do wyczerpania alokacji, nie później niż do 29.09.2017.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!

 

 

Kredyty  na panele słoneczne współfinansowane przez WFOŚiGW

Możliwe jest uzyskanie niskooprocentowanego kredytu współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Raty kredytu spłacane są zyskami z instalacji fotowoltaicznej. Kredyty  na panele słoneczne współfinansowane przez WFOŚiGW z podziałem na poszczególne województwa znajduje się na stronie Banku Ochrony Środowiska.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!


 

Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Kujawsko-pomorskim

Dotacje na instalacje fotowoltaiczne w województwie Kujawsko-PomorskimWFOŚIGW w Toruniu wprowadził program EKODOM.  W ramach programu udziela dofinansowania dla osób fizycznych na instalacje fotowoltaiczne w formie niskooprocentowanej pożyczki do 80 % kosztów kwalifikowanych instalacji PV. Dotacja na instalacje fotowoltaiczne obejmuje województwo kujawsko-pomorskie, a wnioski można składać do 30 czerwca 2017 rSzczegóły dostępne pod linkiem.

Natomiast dla przedsiębiorstw wciąż istnieje możliwość dofinansowania w formie niskooprocentowanej pożyczki do 80% kosztów kwalifikowanych instalacji PV. Dotacja na instalacje fotowoltaiczne obejmuje województwo kujawsko-pomorskie, a wnioski można składać do wyczerpania środków.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Lubelskim 

WFOŚiGW w Lublinie  wprowadził nowe zasady dofinansowania systemów PV w formie pożyczki niskooprocentowanej (4%). Dotacja w województwie lubelskim na fotowoltaikę dla systemów do 10 kW  jest udzielana do 100% kosztów kwalifikowanych. Po częściowej spłacie pożyczki istnieje możliwość umorzenia 25%. Dotacja na instalacje fotowoltaiczne obejmuje  województwo lubelskie.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!

 


Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Warmińsko-mazurskim 

 Dotacja na fotowoltaike Warmińsko-mazurskieWFOŚiGW w Olsztynie rozdysponowuje środki na montaż instalacji fotowoltaicznych w województwie warmińsko- mazurskim z programu EWA - Energia Woda Atmosfera. Pożyczka niskooprocentowana do 90% kosztów kwalifikowanych z możliwością 10% umorzenia (oprocentowanie 2%, prowizja 1%). Maksymalny okres kredytowania to 5 lat. Firma SunSol pomaga w uzyskaniu dotacji z tego programu. Istnieje również możliwość uzyskania środków na zakup samochodów elektrycznych i ładowarek.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!


 

Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Zachodnio-pomorskim

 Dotacje na instalacje fotowoltaiczne w województwie warmińsko-mazurskimWFOŚiGW w Szczecinie wznowił dotacje w formie niskooprocentowanej pożyczki dla osób fizycznych do 100% kosztów kwalifikowanych instalacji PV. Istnieje możliwość umorzenia 30% pożyczki. Dotacja na instalacje fotowoltaiczne obejmuje województwo zachodniopomorskie, a wnioski można składać do wyczerpania środkówPunkty, w których można składać wnioski na dofinansowanie instalacji PV - Szczecin, Koszalin, Szczecinek.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!

 

 

Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Wielkopolskim

Dotację na fotowoltaike w województwie WielkopolskimWFOŚiGW w Poznaniu przyjmuje w trybie ciągłym wnioski na dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych w formie niskooprocentowanych pożyczek (2,8%) z możliwością 10% umorzenia. O dofinansowanie w tej formie mogą starać się m.in. przedsiębiorcy.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!


  • Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Opolskim 

Dotacje na instalacje fotowoltaiczne w województwie OpolskimWFOŚiGW w Opolu wprowadził nowe zasady dofinansowania w formie pożyczki niskooprocentowanej. Można będzie otrzymać dofinansowanie w formie pożyczki w wysokości do 95% kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia. Dofinansowanie w ramach Programu będzie udzielane w formie pożyczki z możliwością częściowego umorzenia do 30%. Nabór wniosków o dofinansowanie w formie pożyczki w ramach Programu prowadzony będzie w trybie ciągłym i trwać będzie od ogłoszenia o naborze do 31.12.2020 r. 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!


 

Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Małopolskim

Dotacje na systemy fotowoltaiczne KrakówPożyczka z dotacją na instalacje fotowoltaiczne w województwie Małopolskim z możliwością umorzenia dla instalacji PV powyżej 10kW; nabór w trybie ciągłym, począwszy od 18.01.2017 r. do 29.09.2017 r. - Rozpatrywanie złożonych wniosków odbywać się będzie ostatecznie do dnia 31.10.2017 r. Dotyczy osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Wysokość pożyczki może wynosić do 100% kosztów kwalifikowanych netto zadania, umorzenie 20%.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!


Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Łodzkim

Dotacje do instalacji fotowoltaicznej ŁódzOsoby fizyczne mogą ubiegać się o 40% dotację do częściowej spłaty kapitału kredytu wziętego w banku (dla nowych budynków 30%). Kwota dofinansowania nie więcej niż 10 000 zł w przypadku montażu paneli, wnioski składa się do banku z listy opublikowanej przez WFOŚ. Przedsiębiorcy w województwie łódzkim mogą starać się o nisooprocentowane pożyczki (1,5%) z możliwością umorzenia do 25% (z opcją do 40% - jeśli kwotę równą 15% przeznaczy się  na ekologię). Pożyczka udzielana na maksymalnie 95% kwalifikowanych kosztów, z maksymalnym okresem kredytowania 15 lat.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Pomorskim

Znalezione obrazy dla zapytania wfośigw gdańskPrzyjmuje w trybie ciągłym wnioski o udzielenie niskooprocentowanych pożyczek dla przedsiębiorców oraz JST. Istnieje możliwość częściowego umorzenia ww. pożyczki do 15%.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!Dotacje na instalacje fotowoltaiczne w Sopocie

1000 zł/kW na  panele fotowoltaiczne dla budynku jednorodzinnego do 5000 zł oraz do 15 000 zł  dla budynku wielorodzinnego.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!


Dotacje na instalacje fotowoltaiczne w Gdyni     

    Dotacje na instalacje fotowoltaiczne w Gdyni1) 2500 zł na  panele fotowoltaiczne dla budynku jednorodzinnego, 2) 5000 zł na  instalacje fotowoltaiczne  dla budynku wielorodzinnego.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!


 

Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Świętokrzyskim

Znalezione obrazy dla zapytania wfoś kielce

WFOŚ w Kielcach udziela niskooprocentowanych pożyczek na instalację fotowoltaiczną dla osób fizycznych. Pożyczka może być udzielona na okres maksymalnie 8 lat. Istnieje możliwość 25% umorzenia pożyczki. 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!

 

 

Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Podkarpackim  

Podobny obraz

WFOŚiGW w Rzeszowie uruchamia  program "Przyjazny dom"w ramach, którego osoby fizyczne będą mogły uzyskać niskooprocentowaną pożyczkę (2 % w skali roku na 10 lat)na instalację PV (ood 17 lipca 2017 roku do 18 sierpnia 2017). Maksymalny koszt kwalifikowany inwestycji nie może być większy niż 30 000 zł, finansowanie do 100% kwalifikowanych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!

 
Przedsiębiorcy i JST w trybie ciągłym mogą się ubiegać o niskooprocentowaną pożyczkę (3,5%) o okresie spłaty do 10 lat.
 
 

Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Śląskim 

Znalezione obrazy dla zapytania wfoś śląskieWFOŚ w Katowicach udziela przedsiębiorcom i JST preferencyjnej pożyczki do 80% kwalifikowanych instalacji fotowoltaicznej. Pożyczka może być umorzona w maksymalnie 40%. Okres kredytowania to od 4 do 10 lat.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!


Dofianasowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie Podlaskim 

Znalezione obrazy dla zapytania podlaskie wojPrzedsiębiorcy w województwie podlaskim  mogą się ubiegać o niskooporocentowane pożyczki na instalację fotowoltaiczną udzielane przez WFOŚiGW. 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z SunSol!

 

 

Na bieżąco monitorujemy nowe możliwości dofinansowania projektów OZE dla osób fizycznych, firm i jednostek samorządowych. Przygotowujemy dla Państwa dokumentację potrzebną do uzyskania dotacji oraz doradzamy w kwestii zawarcia umowy o dofinansowanie. Przygotowujemy końcowe rozliczenie dotacji, w tym raport techniczny i finansowy oraz dostarczamy komplet wymaganych załączników.

 

Wydziały Środowiska w poszczególnych gminach prowadzą indywidualne projekty na dofinansowanie odnawialnych źródeł energii. Aby uzyskać aktualne informacje, należy skontaktować się z właściwą sobie jednostką samorządową.

 

Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego bądź kontakt pod nr 58-746-38-99 lub e-mail: handlowy@sunsol.plFormularz kontaktowy

 
  • SMA
  • KYOCERA
  • SOUTHWEST WINDPOWER
  • BOSCH
  • CANADIAN SOLAR